Usługi rolnicze Usługi rolnicze Usługi rolnicze Usługi rolnicze Usługi rolnicze Usługi rolnicze Usługi rolnicze Usługi rolnicze Usługi rolnicze

Usługi rolnicze

Pragnąc wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów uruchomiliśmy usługi sprzętem rolniczym. W naszej ofercie znajdują się koszenie traw oraz zbóż, opryski przeciw szkodnikom oraz zasilające, zasiewanie pól, orka, podorywka, nawożenie pól (i nie tylko).

Naszymi dostawcami są bezpośrednio producenci nawozów i oprysków, co pozwala nam oferować nasze usługi po atrakcyjnych cenach. Nasz sprzęt to najwyższej klasy maszyny rolnicze, ciągniki, kombajny. Dodatkową usługą oferowaną przez firmę Rop-Benz są usługi koparką i ładowarką. Zawsze gwarantujemy szybką i sprawną obsługę. Jesteśmy zawsze do dyspozycji naszych klientów.

Zawsze podchodzimy indywidualnie do każdego klienta i każdego zlecenia, a nasz sprzęt oraz doświadczenie pozwalają zrealizować każde zlecenie.

referencje

  • Tankuję paliwo do mojego samochodu na stacji ROP-BENZ od 5 lat. Jestem bardzo zadowolony z obsługi i przede wszystkim z cen – zawsze najniższych.

    Łukasz Jarczak

  • Firma ROP-BENZ zajmuje się obsługą naszej floty samochodowej – tankowaniem, mechaniką oraz serwisem ogumienia. Wszystko na czas i w jednym miejscu.

    Magdalena Hryniuk

  • Ceny opału w firmie ROP-BENZ są najniższe w okolicy. Opał został zważony, przywieziony i rozładowany we wskazanym miejscu.

    Pan Zbigniew L.