ROP-BENZ

to nie tylko stacja paliw, to nowoczesne centrum usługowe, gdzie szybko i profesjonalnie zadbasz o swoje auto. ROP-BENZ to najlepszy wybór dla wszystkich zmotoryzowanych.

Szeroki wachlarz

usług centrum ROP-BENZ w Karnicach uzupełniają także skład i sprzedaż wysokogatunkowego opału, skup wszelkiego rodzaju metali kolorowych oraz profesjonalne usługi rolnicze.

Wieloletnie doświadczenie

stała rozbudowa parku sprzętowego oraz ciągłe podnoszenie kwalifikacji naszej kadry to gwarancja usług na najwyższym poziomie. Przekonaj się sam. Zaprasamy!

Auto pomoc ROP-BENZ

Image W ofercie ROP-BENZ znajdują się także profesjonalne usługi rolnicze, które wykonywane są naszym własnym sprzętem. Jest to bardzo atrakcyjna oferta dla wszystkich rolników oraz posiadaczy areałów (tych mniejszych jak i większych) ponieważ pozwala ona na duże oszczędności związane z czasem i kosztem takich prac. Możemy pozwolić sobie na zaoferowanie bardzo atrakcyjnych cen swoich usług rolniczych ponieważ firma posiada własną stację paliw, własny serwis maszyn rolniczych oraz rozbudowany park maszynowy oraz nowy sprzęt, który jest stale używany i amortyzowany. Dodatkowo na życzenie klientów możemy pracować na własnych nawozach i opryskach, które dostarczane są bezpośrednio od producentów, a więc w najniższych cenach. Nasz sprzęt to najwyższej klasy maszyny rolnicze, ciągniki, kombajny pracujące wydajnie, szybko i sprawnie. Nasi operatorzy są zawsze do Państwa dyspozycji, a sprzęt sprawdzony i zatankowany.

ROP-BENZ świadczy następujące usługi rolnicze (jednorazowe i abonamentowe):
- koszenie traw
- koszenie zbóż
- opryski przeciw szkodnikom
- opryski zasilające
- zasiewanie pól
- orka
- podorywka
- nawożenie pól
- i inne w zależności od potrzeb
Dodatkową usługą profesjonalną oferowaną przez ROP-BENZ są usługi koparką i ładowarką.
Nasz sprzęt oraz posiadane doświadczenie pozwalają nam podjąć się każdego zlecenia.