Najlepsze ceny paliw Najlepsze ceny paliw Najlepsze ceny paliw Najlepsze ceny paliw Najlepsze ceny paliw

O paliwach wiemy wszystko…

Firma ROP-BENZ powstała ponad 10 lat temu jako stacja dystrybucji paliw płynnych. Na tak konkurencyjnym rynku szybko zdobyła uznanie klientów, głównie poprzez oferowanie konkurencyjnych cen oraz szybką i profesjonalną obsługę.
Po 10 latach nadal głównym obszarem naszej działalności jest sprzedaż, transport i dystrybucja paliw płynnych.Pragnąc zapewnić naszym odbiorcom korzystanie z najlepszych paliw współpracujemy z uznanymi na rynku paliwowym dostawcami, którzy gwarantują nam utrzymanie jakości na najwyższym, światowym poziomie.

 

Najlepsze ceny

W naszej firmie istnieje możliwość transportu paliw - dostarczamy je własnymi autocysternami w każde wskazane przez klienta miejsce.

Dzięki wieloletniej współpracy i długoterminowym kontraktom z paliwowymi dostawcami i producentami paliw płynnych możemy oferować naszym klientom najlepsze ceny paliw zarówno przy zakupach indywidualnych, jak i hurtowych.

 

referencje

  • Tankuję paliwo do mojego samochodu na stacji ROP-BENZ od 5 lat. Jestem bardzo zadowolony z obsługi i przede wszystkim z cen – zawsze najniższych.

    Łukasz Jarczak

  • Firma ROP-BENZ zajmuje się obsługą naszej floty samochodowej – tankowaniem, mechaniką oraz serwisem ogumienia. Wszystko na czas i w jednym miejscu.

    Magdalena Hryniuk

  • Ceny opału w firmie ROP-BENZ są najniższe w okolicy. Opał został zważony, przywieziony i rozładowany we wskazanym miejscu.

    Pan Zbigniew L.