ROP-BENZ

to nie tylko stacja paliw, to nowoczesne centrum usługowe, gdzie szybko i profesjonalnie zadbasz o swoje auto. ROP-BENZ to najlepszy wybór dla wszystkich zmotoryzowanych.

Szeroki wachlarz

usług centrum ROP-BENZ w Karnicach uzupełniają także skład i sprzedaż wysokogatunkowego opału, skup wszelkiego rodzaju metali kolorowych oraz profesjonalne usługi rolnicze.

Wieloletnie doświadczenie

stała rozbudowa parku sprzętowego oraz ciągłe podnoszenie kwalifikacji naszej kadry to gwarancja usług na najwyższym poziomie. Przekonaj się sam. Zaprasamy!

Stacja paliw

O paliwach wiemy wszystko…

Image Przez wszystkie lata funkcjonowania firmy ROP-BENZ na rynku pali płynnych, od samego początku stawiamy sobie wysoko poprzeczkę - zawsze staramy się dostarczać paliwa najwyższej jakości w możliwie najbardziej atrakcyjnych cenach. Nasze starania zostały docenione przez klientów, którzy stale wracają do ROP-BENZ. Jest to dla nas największy powód do radości oraz dowód, że nasza strategia, lata pracy i inwestycji przyniosły efekt. Stale się rozwijamy, a lata doświadczeń są naszym największym atutem.

Najlepsze ceny

Image W naszej firmie istnieje możliwość transportu paliw - dostarczamy je własnymi autocysternami w każde wskazane przez klienta miejsce. Dzięki wieloletniej współpracy i długoterminowym kontraktom z paliwowymi dostawcami i producentami paliw płynnych możemy oferować naszym klientom najlepsze ceny paliw zarówno przy zakupach indywidualnych, jak i hurtowych. Regularnie badamy nasze paliwa oraz dokładamy wielu starań, aby ich jakość była najwyższa.