ROP-BENZ

to nie tylko stacja paliw, to nowoczesne centrum usługowe, gdzie szybko i profesjonalnie zadbasz o swoje auto. ROP-BENZ to najlepszy wybór dla wszystkich zmotoryzowanych.

Szeroki wachlarz

usług centrum ROP-BENZ w Karnicach uzupełniają także skład i sprzedaż wysokogatunkowego opału, skup wszelkiego rodzaju metali kolorowych oraz profesjonalne usługi rolnicze.

Wieloletnie doświadczenie

stała rozbudowa parku sprzętowego oraz ciągłe podnoszenie kwalifikacji naszej kadry to gwarancja usług na najwyższym poziomie. Przekonaj się sam. Zaprasamy!

Skup złomu

W centrum usług ROP-BENZ istnieje także możliwość sprzedaży metali kolorowych oraz złomu. Na terenie obiektu znajduje się wyodrębniony specjalnie do tego celu plac w wagą. Dysponujemy swoim transportem, dojeżdżamy do klientów i możemy odbierać złom bezpośrednio ze wskazanego miejsca.

Do ponownego przetwarzania przyjmujemy m.in.:

 * Złom stalowy i żeliwny

 * Miedź

 * Mosiądz

 * Aluminium

 * Stal kwasoodporna

 * Złom Akumulatorowy

Cały proces przyjęcia odbywa się szybko i sprawnie. Służymy swoją wiedzą i pomocą. A więc jeżeli są Państwo w posiadaniu elementów z wyżej wymienionych materiałów, które przeszkadzają lub są niewykorzystywane wystarczy się z nami skontaktować a my zajmiemy się resztą.