Skład opału

Pragnąc wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów uruchomiliśmy skład opału. W naszej ofercie znajdują się sprzedaż oraz transport węgla kamiennego produkcji krajowej (i nie tylko) w następujących asortymentach: kostka, orzech, groszek, miał węglowy,eko groszek .

Naszymi dostawcami są bezpośrednio producenci węgla, co pozwala nam oferować go po atrakcyjnych cenach. Zaopatrujemy w opał zarówno klientów indywidualnych jak i instytucjonalnych z terenu województwa zachodniopomorskiego jak i województw ościennych. Dysponujemy dużym placem składowym, wagami oraz własnym transportem. Wszystko można załatwić w jednym miejscu, nasi kierowcy dostarczą opał we wskazany adres i pomogą w rozładunku. Gwarantujemy szybką i sprawną obsługę.

Zawsze podchodzimy indywidualnie do każdego klienta i każdego zlecenia, a nasz sprzęt oraz doświadczenie pozwalają zrealizować każde zlecenie.

 

* Cena za Metr przestrzenny - drewno porąbane i pocięte - gotowe drewno kominkowe
Worek na rozpałkę - 10 zł

Drewno suche ,które posiadamy - Olcha , Sosna ,Brzoza , Dąb , Buk ,  Jesion , Grab ,Osika/Topola

Drewno Mokre ,które posiadamy - Buk ,Brzoza ,Dąb ,  

Istnieje także możliwość kredytowania bez oprocentowania
Ceny do negocjacji - w zależności od ilości

referencje

  • Tankuję paliwo do mojego samochodu na stacji ROP-BENZ od 5 lat. Jestem bardzo zadowolony z obsługi i przede wszystkim z cen – zawsze najniższych.

    Łukasz Jarczak

  • Firma ROP-BENZ zajmuje się obsługą naszej floty samochodowej – tankowaniem, mechaniką oraz serwisem ogumienia. Wszystko na czas i w jednym miejscu.

    Magdalena Hryniuk

  • Ceny opału w firmie ROP-BENZ są najniższe w okolicy. Opał został zważony, przywieziony i rozładowany we wskazanym miejscu.

    Pan Zbigniew L.