ROP-BENZ

to nie tylko stacja paliw, to nowoczesne centrum usługowe, gdzie szybko i profesjonalnie zadbasz o swoje auto. ROP-BENZ to najlepszy wybór dla wszystkich zmotoryzowanych.

Szeroki wachlarz

usług centrum ROP-BENZ w Karnicach uzupełniają także skład i sprzedaż wysokogatunkowego opału, skup wszelkiego rodzaju metali kolorowych oraz profesjonalne usługi rolnicze.

Wieloletnie doświadczenie

stała rozbudowa parku sprzętowego oraz ciągłe podnoszenie kwalifikacji naszej kadry to gwarancja usług na najwyższym poziomie. Przekonaj się sam. Zaprasamy!

Skład opału

Image Centrum usług ROP-BENZ to także jedno z największych w regionie składów opału. W stałej ofercie znajduje się produkcji krajowej i zagranicznej wysokokaloryczny węgiel m.in. kostka, groszek, miał węglowy, ekogroszek. Posiadając długoterminowe umowy z różnymi producentami, mamy możliwość zaopatrywania naszych klientów w najwyższej jakości węgiel, zawsze w najkorzystniejszych cenach. Dla komfortu zakupów zapewniamy również transport oraz pomagamy w rozładunku na miejscu u klienta.

Duży teren ROP-BENZ daje możliwości składowania opału w odpowiednich do tego celu warunkach, każdy rodzaj osobno. Plac składowy zaopatrzony jest w legalizowaną wagę i gotowe do wyjazdu w każde miejsce wywrotki, a kierowcy dostarczą opał we wskazany adres oraz chętnie pomogą w rozładunku. Dostawcami węgla dla ROP-BENZ są bezpośrednio producenci, co pozwala nam oferować go po atrakcyjnych cenach. Zaopatrujemy w opał zarówno klientów indywidualnych jak i instytucjonalnych z terenu województwa zachodniopomorskiego jak i województw ościennych

Dodatkowo w ofercie składu opału znajdują się różne rodzaje drewna (zarówno suchego/leżakowanego oraz mokrego). Na miejscu jest ono także pocięte, porąbane i składowane według naszych najwyższych kryteriów (według daty przywiezienia, czasu leżakowania, rodzaju drewna, itd.)
Wszystkie formalności dotyczące zakupu opału można załatwić na miejscu podczas jednej wizyty. Gwarantujemy szybką i sprawną obsługę.
Zawsze podchodzimy indywidualnie do każdego klienta i każdego zlecenia, a nasz sprzęt oraz doświadczenie pozwalają zrealizować każde zlecenie.

* Cena za Metr przestrzenny - drewno porąbane i pocięte - gotowe drewno kominkowe
Worek na rozpałkę - 10 zł

Drewno suche ,które posiadamy - Olcha , Sosna ,Brzoza , Dąb , Buk ,  Jesion , Grab ,Osika/Topola

Drewno Mokre ,które posiadamy - Buk ,Brzoza ,Dąb ,  

Możliwe jest kredytowanie zakupu bez oprocentowania (zakup na raty)
Istnieje również możliwość negocjowania ceny - w zależności od ilości