Nasza firma Nasza firma Najlepsze ceny paliw Mechanika pojazdowa Skuteczna auto naprawa Usługi rolnicze

Wraz z rozwojem firmy i biegnącym czasem, rosło nasze doświadczenia związane z rynkiem paliw płynnych. Szybkie, terminowe dostawy, niskie ceny oraz znajomość rynku sprawiły, że firma ROP-BENZ zyskała renomę oraz wielu stałych, zadowolonych klientów. Aby sprostać wymaganiom rynku oraz nie zawieźć zaufania klientów ciągle się rozwijamy i poszerzamy naszą ofertę. Firma ROP-BENZ  to wiarygodny partner w biznesie, naszymi klientami są zarówno indywidualni klienci jak i duże firmy oraz jednostki publiczne dla których świadczymy stałe usługi związane z paliwami płynnymi, mechaniką pojazdową,składem opału ,skupem złomu i metali kolorowych jak i usługami rolniczymi,oraz myjnią samoobsługową Ehrle ,Geometria kół , Klimatyzacja

Posiadamy własny zaplecze samochodowe, które umożliwia nam realizację wszystkich zleceń, również tych poza siedzibą naszej firmy.

Siedziba firmy zlokalizowana jest w Karnicach, w woj. Zachodniopomorskim, gdzie znajduje się nasza stacja paliw, nowoczesna stacja obsługi pojazdów, skład opału,skup złomu i metali kolorowych,usługi rolnicze ,myjnią samoobsługową Wraz z ciągłym dynamicznym rozwojem firmy w najbliższym czasie planowane jest także otwarcie kolejnych punktów firmy ROP-BENZ na terenie całego województwa.

referencje

  • Tankuję paliwo do mojego samochodu na stacji ROP-BENZ od 5 lat. Jestem bardzo zadowolony z obsługi i przede wszystkim z cen – zawsze najniższych.

    Łukasz Jarczak

  • Firma ROP-BENZ zajmuje się obsługą naszej floty samochodowej – tankowaniem, mechaniką oraz serwisem ogumienia. Wszystko na czas i w jednym miejscu.

    Magdalena Hryniuk

  • Ceny opału w firmie ROP-BENZ są najniższe w okolicy. Opał został zważony, przywieziony i rozładowany we wskazanym miejscu.

    Pan Zbigniew L.