ROP-BENZ

to nie tylko stacja paliw, to nowoczesne centrum usługowe, gdzie szybko i profesjonalnie zadbasz o swoje auto. ROP-BENZ to najlepszy wybór dla wszystkich zmotoryzowanych.

Szeroki wachlarz

usług centrum ROP-BENZ w Karnicach uzupełniają także skład i sprzedaż wysokogatunkowego opału, skup wszelkiego rodzaju metali kolorowych oraz profesjonalne usługi rolnicze.

Wieloletnie doświadczenie

stała rozbudowa parku sprzętowego oraz ciągłe podnoszenie kwalifikacji naszej kadry to gwarancja usług na najwyższym poziomie. Przekonaj się sam. Zaprasamy!

O nas

Image Firma ROP-BENZ powstała ponad 10 lat temu jako stacja dystrybucji paliw płynnych w Karnicach. Już od samego początku pomimo bardzo konkurencyjnego rynku na którym funkcjonowała, szybko zdobyliśmy uznanie i zaufanie klientów. Zawdzięczaliśmy to głównie dzięki oferowaniu korzystnych cen oraz szybkiej i profesjonalnej obsłudze. Po 10 latach nadal głównym obszarem naszej działalności jest sprzedaż detaliczna i hurtowa, transport i dystrybucja paliw płynnych. Pragnąc zapewnić naszym odbiorcom korzystanie z paliw o najwyższej jakości, współpracujemy z uznanymi na rynku paliwowym dostawcami, którzy są gwarancją utrzymania najwyższych standardów i parametrów paliw płynnych oferowanych przez ROP-BENZ.

Image Wraz z rozwojem firmy i biegnącym czasem, rosło nasze doświadczenie związane z rynkiem paliw płynnych. Szybkie, terminowe dostawy, niskie ceny oraz znajomość rynku sprawiły, że firma ROP-BENZ zyskała renomę oraz rzeszę stałych, zadowolonych klientów. Aby sprostać wymaganiom rynku oraz nie zawieźć zaufania klientów ciągle się rozwijamy i poszerzamy naszą ofertę. Firma ROP-BENZ to wiarygodny partner w biznesie, naszymi klientami są zarówno indywidualni klienci jak i duże firmy oraz jednostki publiczne dla których świadczymy stałe usługi związane z paliwami płynnymi, mechaniką pojazdową, składem opału, skupem złomu oraz metali kolorowych jak i usługami rolniczymi. A dodatkowe usługi takie jak samoobsługowa myjnia Ehrle, geometria kół, klimatyzacja uzupełniają naszą szeroką ofertę i pozwalają nam patrzeć z optymizmem w przyszłość.