ROP-BENZ

to nie tylko stacja paliw, to nowoczesne centrum usługowe, gdzie szybko i profesjonalnie zadbasz o swoje auto. ROP-BENZ to najlepszy wybór dla wszystkich zmotoryzowanych.

Szeroki wachlarz

usług centrum ROP-BENZ w Karnicach uzupełniają także skład i sprzedaż wysokogatunkowego opału, skup wszelkiego rodzaju metali kolorowych oraz profesjonalne usługi rolnicze.

Wieloletnie doświadczenie

stała rozbudowa parku sprzętowego oraz ciągłe podnoszenie kwalifikacji naszej kadry to gwarancja usług na najwyższym poziomie. Przekonaj się sam. Zaprasamy!

Myjnia

Myjnia jednostanowiskowa SmartWash firmy Erhle, która dostępna jest w centrum ROP-BENZ to nowoczesna, ekonomiczna i prosta w obsłudze automatyczna myjnia ręczna. Nasze urządzenie oferuje bezpieczne i nowoczesne mycie pojazdów nie niszczące lakieru oraz zewnętrznej powłoki auta. To szybki, bezpieczny sposób na czyste i pięknie wyglądające auto.
W centrum ROP-BENZ szybko zatankujesz swoje auto, zmienisz opony oraz "od ręki" umyjesz je, aby znów było jak nowe.
Dzięki technologii bezdotykowej zastosowanej w myjni ROP-BENZ brud usuwany jest szybko i skutecznie za pomocą specjalnego proszku perłowego (PPMP Power Pearl Micro Powder), który w osłonie strumienia ciepłej, miękkiej wody sprawia, że auto nie tylko lśni, ale jest także chronione specjalną powłoką osłaniającą je przed czynnikami zawietrznymi.

Smart Wash - automatyczna myjnia bezdotykowa ROP-BENZ oferuje programy mycia:
Program 1."Mycie mikroproszkiem"
Innowacyjny bezdotykowy system mycia pojazdów oparty na technologii proszkowej. W czasie tego cyklu mycia woda zmiękczona i podgrzana do temperatury 60 °C zostaje zmieszana z proszkiem z tzw. Mikrogranulkami i pod wysokim ciśnieniem kierowana jest na mytą powierzchnię karoserii. Połączenie działania chemicznego, mechanicznego z temperaturą i wysokim ciśnieniem daje doskonały efekt mycia „bez zarysowań".
Program 2."Spłukiwanie"
Pod wysokim ciśnieniem zimna woda spłukuje roztwór chemiczny i zanieczyszczenia pozostałe po Programie 1.
Program 3."Woskowanie na gorąco"
Woda zmiękczona i podgrzana do temperatury 60 °C zmieszana zostaje z woskiem polimerem. Powstała powłoka powoduje natychmiastowy efekt połysku, a jednocześnie utrudnia ponowne brudzenie pojazdu i ułatwia następne mycie. Powoduje ściekanie wody z umytej powierzchni.
Program 4."Nabłyszczanie"
Do wody zmiękczonej za pomocą precyzyjnego systemu dozowania dodany zostaje osuszacz-nabłyszczasz. Spłukanie wodą zmiękczoną z osuszaczem-nabłyszczaczem daje piękny efekt połysku. Woda spływa z karoserii dzięki chemicznemu osuszaczowi, jednak do efektu pełnego połysku wystarczy przetrzeć samochód suchą szmatką, gdyż woda zmiękczona (w przeciwieństwie do wody zdemineralizowanej) może zwierać nieco minerałów, które po wyschnięciu mogą pozostawić zacieki. Zapraszamy do centrum ROP-BENZ i skorzystania z oferty naszej bezdotykowej myjni automatycznej!