Myjnia Myjnia Myjnia Myjnia Myjnia Myjnia Myjnia Myjnia

Myjnia jednostanowiskowa SmartWash to ekonomiczny, prosty w obsłudze i kompaktowy model jednostanowiskowej myjni samoobsługowej EHRLE. Urządzenie oferuje bezpieczne i nowoczesne mycie pojazdów.

Dzięki technologii bezdotykowej brud usuwany jest szybko i skutecznie za pomocą PPMP Power Pearl Micro Powder w osłonie strumienia ciepłej, miękkiej wody.

Myjnia powstała w 2015 roku 

Smart Wash - AUTOMATYCZNA MYJNIA BEZDOTYKOWA

Programy mycia auta
1. Mycie mikroproszkiem
Innowacyjny bezdotykowy system mycia pojazdówoparty na technologii proszkowej. W czasie tego cyklu mycia woda zmiękczona i podgrzana do temperatury 60 °C zostaje zmieszana z proszkiem z tzw. Mikrogranulkami i pod wysokim ciśnieniem kierowana jest na mytą powierzchnię karoserii.
Połączenie działania chemicznego, mechanicznego z temperaturą i wysokim ciśnieniem daje doskonały efekt mycia „bez zarysowań".

2. Spłukiwanie
Pod wysokim ciśnieniem zimna wodaspłukuje roztwór chemiczny i zanieczyszczenia pozostałe po programie nr1.

3. Woskowanie na gorąco
Woda zmiękczona i podgrzana do temperatury 60 °C zmieszana zostaje z woskiem polimerem. Powstała powłoka powoduje natychmiastowy efekt połysku, a jednocześnie utrudnia ponowne brudzenie pojazdu iułatwia następne mycie.
Powoduje ściekanie wody z umytej powierzchni.

4. Nabłyszczanie
Do wody zmiękczonej za pomocą precyzyjnego systemu dozowania dodany zostaje osuszacz-nabłyszczasz.
Spłukanie wodą zmiękczoną z osuszaczem-nabłyszczaczem daje zaskakujący efekt połysku.

Woda spływa z karoserii dzięki chemicznemu osuszaczowi, jednak doefektu pełnego połysku wystarczy przetrzeć samochód suchą szmatką, gdyż woda zmiękczona (w przeciwieństwie do wody zdemineralizowanej) może zwierać nieco minerałów, które po wyschnięciu mogą pozostawić zacieki.. 

referencje

  • Tankuję paliwo do mojego samochodu na stacji ROP-BENZ od 5 lat. Jestem bardzo zadowolony z obsługi i przede wszystkim z cen – zawsze najniższych.

    Łukasz Jarczak

  • Firma ROP-BENZ zajmuje się obsługą naszej floty samochodowej – tankowaniem, mechaniką oraz serwisem ogumienia. Wszystko na czas i w jednym miejscu.

    Magdalena Hryniuk

  • Ceny opału w firmie ROP-BENZ są najniższe w okolicy. Opał został zważony, przywieziony i rozładowany we wskazanym miejscu.

    Pan Zbigniew L.