Mechanika pojazdowa Mechanika pojazdowa Mechanika pojazdowa Mechanika pojazdowa

Auto pomoc ROP-BENZ

 

Gwarancją sukcesu naszej firmy jest fachowa kadra pracowników stacji paliw, mechaników oraz doświadczeni kierowcy, którzy pracują w ROP-BENZ od wielu lat, cechują się fachowością, kulturą osobistą i niezbędnymi uprawnieniami zawodowymi 

Nasi ludzie w połączeniu z nowoczesnym parkiem maszynowym pozwalają nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Sprzęt, którym dysponujemy jest nowy, posiada wszelkie certyfikaty oraz spełnia światowe normy, dlatego serwis ROP-BENZ jest zawsze najwyższej jakości.

Do głównych usług mechaniki pojazdowej firmy ROP-BENZ należą: wymiana opon, sprzedaż opon, wulkanizacja, klimatyzacja, bieżące naprawy związane z eksploatacją pojazdów, pomiaru geometrii 3D

Posiadamy własny skład ogumienia, a więc w naszej ofercie istnieje także możliwość przechowania opon na kolejny sezon.

Posiadamy ogumienie zarówno letnie, jak i zimowe, najlepszych światowych producentów opon do wszystkich pojazdów.

referencje

  • Tankuję paliwo do mojego samochodu na stacji ROP-BENZ od 5 lat. Jestem bardzo zadowolony z obsługi i przede wszystkim z cen – zawsze najniższych.

    Łukasz Jarczak

  • Firma ROP-BENZ zajmuje się obsługą naszej floty samochodowej – tankowaniem, mechaniką oraz serwisem ogumienia. Wszystko na czas i w jednym miejscu.

    Magdalena Hryniuk

  • Ceny opału w firmie ROP-BENZ są najniższe w okolicy. Opał został zważony, przywieziony i rozładowany we wskazanym miejscu.

    Pan Zbigniew L.