ROP-BENZ

to nie tylko stacja paliw, to nowoczesne centrum usługowe, gdzie szybko i profesjonalnie zadbasz o swoje auto. ROP-BENZ to najlepszy wybór dla wszystkich zmotoryzowanych.

Szeroki wachlarz

usług centrum ROP-BENZ w Karnicach uzupełniają także skład i sprzedaż wysokogatunkowego opału, skup wszelkiego rodzaju metali kolorowych oraz profesjonalne usługi rolnicze.

Wieloletnie doświadczenie

stała rozbudowa parku sprzętowego oraz ciągłe podnoszenie kwalifikacji naszej kadry to gwarancja usług na najwyższym poziomie. Przekonaj się sam. Zaprasamy!

Auto pomoc ROP-BENZ

Image Obok nowoczesnego sprzętu oraz parku maszynowego, naszą mocną stroną jest wykwalifikowana kadra. To mechanicy ROP-BENZ fachowi, kulturalni i zawsze uśmiechnięci sprawiają, że nasi klienci są zadowoleni, wracają do nas i polecają nasze usługi. Dlatego też ciągle się szkolimy i rozbudowujemy park maszynowy, aby zawsze świadczyć usługi na najwyższym poziomie - szybko i fachowo.

Image Sprzęt na którym pracujemy jest nowy oraz przechodzi regularne przeglądy. Posiada wszelkie niezbędne certyfikaty i jest najnowocześniejszy na rynku. Pozwala to ROP-BENZ wykonywać nawet najbardziej precyzyjne i skomplikowane procedury mechaniczne. Dla nas mechanika to pasja, a o każde powierzone nam auto dbały jak o własne.

Zakres usług mechaniki pojazdowej ROP-BENZ:
- wymiana opon (wyważanie, przechowywanie)
- sprzedaż opon (nowe oraz używane, wszystkie rodzaje i różni producenci)
- wulkanizacja (naprawa, łatanie, klejenie)
- klimatyzacja (napełnianie, czyszczenie, odgrzybianie)
- bieżące naprawy związane z eksploatacją pojazdów (mechanika pojazdowa)
- pomiar geometrii 3D (nowoczesne metody)

Posiadamy własny skład ogumienia, a więc w naszej ofercie istnieje także możliwość przechowania opon na kolejny sezon. Wszystkie opony są numerowane oraz przechowywane w odpowiednich do tego warunkach. W ramach usługi przypominamy o wymianie opon oraz umawiamy na konkretny termin, aby wymiana opon była jak najszybsza. Posiadamy ogumienie zarówno letnie, jak i zimowe, najlepszych światowych producentów opon do wszystkich pojazdów. Są to opony na których bezpiecznie można jeździć, nie martwiąc się o ich stan.